Informace k aktuálnímu průběhu výstavby

Datum: 13.05.2020

Informace k aktuálnímu průběhu výstavby

Vážené klientky a vážení klienti Nové Vltavy,

dovolujeme si Vás informovat o aktuálním dění v našem projektu. V těchto dnech jsme měli v plánu zahájit proces kolaudace bytových domů 1. etapy, ale bohužel nám několik událostí zkřížilo plány. Byty 1. etapy jsou z velké části dokončeny, stejně jako větší část komerčních prostor. Ladíme už jen některé detaily a pracujeme na venkovních úpravách, které nabraly zpoždění kvůli změnám v projektu, jejichž administrativní vyřízení bohužel nabralo zpoždění. Rovněž současná situace ovlivněná pandemií COVID - 19 nikterak neprospívá postupu prací na stavbě vlastní  i v projednávání zmíněných změn.  

Aktuální plán počítá se zahájením procesu  kolaudace o 3 měsíce později, tj. do konce června a následným procesem podpisu kupních smluv a předávání bytů do konce prázdnin, tedy 31.8.2020. Všechny tyto termíny korespondují se zněním smluvních ujednání mezi naší společností  a Vámi. Budeme Vás průběžně informovat.

Věřte, že maximálně pracujeme na dokončení 1. etapy (souběžně i 2. etapy, kde nepředpokládáme posuny termínů)  a že ani v našem zájmu není prodlužování termínu na předání bytu. Velmi se omlouváme za případné komplikace a jsme připraveni ty případné  v rámci našich možností řešit. 

Pro dotazy jsme Vám k dispozici na standardních kontaktech. 

 

Závěrem nám dovolte popřát Vám v této náročné době plné a pevné zdraví.

 

               Petr Filipčík                                                        Ing. Jaroslav Šůs

      jednatel ProInvesta CB s.r.o.                                                   projektový ředitel

Obrázky ke článku:

Bc. Andrea Konečná

Kontaktní osoba

Uvažujete o koupi bytu v novostavbě? Máte obavu, aby vše proběhlo hladce? Poradíme vám!